Публикации за месяц: СЕНТЯБРЬ 2012


Турботи про людей багато не буває

12.09.12


    Відділення виконавчої дирекції Фонду у місті Дніпродзержинську Дніпропетровської області, колектив якого налічує 19 працівників, з повною відповідальністю втілює в життя основні засади соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань.

  Загальновідомо, що при безсистемному підході до виконання завдань, часу на їх здійснення витрачається більше, та й ефективність їх зменшується. На моє глибоке переконання, колектив – це своєрідна система, яка має своєчасно та адекватно реагувати на будь-які зміни, як зовнішні, так і внутрішні.

  Практичні напрацювання відділення виконавчої дирекції Фонду у місті Дніпродзержинську щодо організації профілактичних заходів, спрямованих на усунення шкідливих і небезпечних виробничих факторів, відшкодування матеріальних збитків застрахованим особам у разі настання нещасного випадку, організації та оплати їм медико-соціальних послуг – довели правильність концепцій, закладених у базовому Законі та їх відповідність вимогам страхової системи європейського рівня.

  Безпека праці є основною гарантією стабільності ...


всё...
Категорії