Публикации за месяц: ДЕКАБРЬ 2014


Доброта та чуйність до людської болі

03.12.14


   „Краса врятує світ”. Звичайно, з Достоєвським сперечатися важко, але світ врятує все-таки доброта. Доброта та чуйність до людської болі - ось те, що поряд з професійністю характерно для працівників Фонду соціального страхування від нещасного випадку на виробництві та професійних захворювань України.
  Відділення виконавчої дирекції Фонду у Васильківському районі Дніпропетровської області невелике як для промислового Дніпропетровського регіону. На обліку у відділенні 919 страхувальників це близько 4,3 тис працюючих. Основна частина підприємств агропромислового комплексу. Незважаючи на те, що у масштабі Дніпропетровщини обсяги обслуговування відділенням не є вражаючими, праця фахівців відділення реально необхідна тим, хто її потребує . Штат відділення складається з 5 працівників, які прийшли у систему Фонду за покликанням і не байдужих до доль тих, хто потрапив в біду.
  Сьогодні відділення опікується 219 постраждалими на виробництві та членами їх сімей, серед них 123 інваліди. Більше ніж 130 – потерпілі (члени їх сімей), які тимчасово переселилися з зони ...

всё...
Категорії