Рівень виробничого травматизму, профзахворювань на підприємствах міста Марганця.

29.09.16


   28.09.2016 року о 10-00 у приміщенні малого залу Марганецької міської ради відбулось засідання виконавчого комітету. Основним питанням стало рівень виробничого травматизму, аварій і профзахворювань на підприємствах міста Марганця.
   На засідання виконавчого комітету були запрошені керівники міста та інженери з охорони праці.
  Протягом останніх п’яти років на підприємствах м. Марганця відстежується чітка тенденція до зниження виробничого травматизму, так:
- у 2011 році у відділенні зареєстровано 58 нещасних випадків, в т. ч. 1 смертельний,
- 2012 році - 53 нещасних випадки,
- 2013 році - 53 нещасних випадки, в т. ч. 1 смертельний,
- 2014 році - 44 нещасних випадки,
- 2015 році - сталося 30 нещасних випадків.
  За вісім місяців поточного року рівень виробничого травматизму залишився на рівні аналогічного періоду 2015 року та становить 16 нещасних випадків.
  Також спостерігається тенденція до зниження професійних захворювань:
- у 2011 році у відділенні зареєстровано 45 професійних захворювань, ...

всё...


Доброта та чуйність до людської болі

03.12.14


   „Краса врятує світ”. Звичайно, з Достоєвським сперечатися важко, але світ врятує все-таки доброта. Доброта та чуйність до людської болі - ось те, що поряд з професійністю характерно для працівників Фонду соціального страхування від нещасного випадку на виробництві та професійних захворювань України.
  Відділення виконавчої дирекції Фонду у Васильківському районі Дніпропетровської області невелике як для промислового Дніпропетровського регіону. На обліку у відділенні 919 страхувальників це близько 4,3 тис працюючих. Основна частина підприємств агропромислового комплексу. Незважаючи на те, що у масштабі Дніпропетровщини обсяги обслуговування відділенням не є вражаючими, праця фахівців відділення реально необхідна тим, хто її потребує . Штат відділення складається з 5 працівників, які прийшли у систему Фонду за покликанням і не байдужих до доль тих, хто потрапив в біду.
  Сьогодні відділення опікується 219 постраждалими на виробництві та членами їх сімей, серед них 123 інваліди. Більше ніж 130 – потерпілі (члени їх сімей), які тимчасово переселилися з зони ...

всё...


Підсумки роботи підбито часом

26.08.14

Державний захист людини праці

31.10.13
Робота зі страхувальниками в умовах єдиного внеску


   Законом України «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування», який набрав чинності з 01.01.2011 року, на період до повного стягнення заборгованості зі сплати страхових внесків за Фондом зберігаються повноваження щодо контролю за правильністю нарахування та своєчасністю сплати страхових внесків.
            З метою забезпечення сплати страхових коштів страхувальниками-боржниками спеціалістами відділу по роботі з роботодавцями відділення виконавчої дирекції Фонду в м.Кривому Розі проводилась інформаційно-роз’яснювальна робота зі страхувальниками, щодо їх прав та обов’язків, особливо в частині подання звітності, сплати заборгованості зі страхових внесків, яка виникла станом на 01.01.2011р.
           Працівники відділу беруть участь у роботі районних робочих груп з питань легалізації заробітної плати  та зайнятості населення, погашення заборгованості з виплати заробітної плати, створених при районних виконкомах м. Кривого Рогу.
          Щодо страхувальників, які тривалий час мають заборгованість по заробітній платі, відділенням направляється інформація до міської та районних органів прокуратури, Криворізького регіонального відділу територіальної державної інспекції праці.
         ...
всё...

Категорії