Публикации за месяц: ИЮЛЬ 2014


Могутні духом Дніпропетровщини.

10.07.14


  Рік тому Фондом соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України ініційовано проведення Всеукраїнської спартакіади серед інвалідів праці „Сила духу”.
   Ідея масового фізкультурно-спортивного свята була не лише реалізована, а й знайшла свій відгук у серцях тих, заради кого розпочато цю нову віху в історії Фонду.
   І ось 2 липня 2014 року управлінням виконавчої дирекції Фонду в Дніпропетровській області на базі спортивного комплексу КП СК „Прометей” (м.Дніпродзержинськ) проведено відбірні регіональні змагання другої спартакіади серед інвалідів праці „Сила духу” з армспорту, бомбаскету, гірьового спорту, дартсу, настільного тенісу та шахів.
   Шість команд, в яких налічувалося 66 учасників з Дніпропетровська, Дніпродзержинська, Кривого Рогу, Новомосковська, Жовтих Вод, Марганця, Нікополя, Орджонікідзе, Павлограда, Першотравенська, Тернівки та Покровського району виборювали першість. Серед учасників було 18 представниць прекрасної половини людства.
   Дніпропетровська область славиться як один із найбільших промислових центрів України не тільки залізною рудою та гранітом. Вона ще має цікаву історію ...

всё...


Нарада з головами фермерських господарств та директорами підприємств агропромислового комплексу Криничанського району


  19 червня 2014 року на базі сільськогосподарського товариства з обмеженою відповідальністю «Лада» відділенням виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України у місті Дніпродзержинську проведено виїзну нараду з головами фермерських господарств та директорами підприємств агропромислового комплексу Криничанського району з питання «Дотримання правил безпеки під час збирання ранніх зернових культур».
   В нараді прийняли участь: начальник відділу організації профілактики нещасних випадків та профзахворювань – головний страховий експерт з охорони праці управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України в Дніпропетровській області Родкіна О.В., начальник відділу організації профілактики нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань відділення Фонду у місті Дніпродзержинську Волковий І.М., секретар районної ради з питань безпечної життєдіяльності населення Криничанського району – начальник відділу з питань праці та соціально-трудових відносин управління соціального захисту населення Криничанської райдержадміністрації Романюха Д.В., страховий експерт з охорони праці відділення Фонду у м. ...

всё...


Категорії