Публикации за месяц: МАЙ 2016


Спартакіада серед інвалідів праці «Сила духу» 2016

26.05.16


   З метою залучення інвалідів до активного громадського життя, надання їм допомоги і всебічного сприяння у психологічній, фізичній, соціальній реабілітації 24 травня поточного року в м. Дніпропетровські, на базі спортивного комплексу « Придніпровської державної академії будівництва та архітектури » відбулося урочисте відкриття відбірних регіональних змагань четвертої обласної Спартакіади серед інвалідів праці «Сила духу».
  Такий спортивний захід вже став традицією, проводиться в Україні вже четвертий раз. З року в рік спартакіада стає популярнішою, все більше потерпілих на виробництві долучається до неї.
У цьому році 77 учасників з міст Дніпропетровська, Дніпродзержинська, Кривого Рогу, Новомосковська, Жовтих Вод, Марганця, Нікополя, Орджонікідзе, Павлограда, Першотравенська, Тернівки, Покровського та Петропавлівського районів приїхали з надією поборотися за перемогу у шести видах спорту: армспорті, бомбаскеті, гирьовому спорті, дартсі, настільному тенісі та шахах.
  Звертаючись до учасників та численних гостей, спартакіаду вітальною промовою відкрила голова організаційного комітету, начальник управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на ...

всё...


Категорії