Публикации за месяц: АПРЕЛЬ 2015


Звернення директора виконавчої дирекції Фонду Валерія Акопяна з нагоди Всесвітнього дня охорони праці

28.04.15


Шановні колеги!


   28 квітня в Україні щорічно відзначають День охорони праці. Цьогоріч Всесвітній день охорони праці проходить під девізом - «Приєднуйтесь до формування превентивної культури охорони праці».

   Аналізуючи виробничі фактори, які негативно впливають на людину, систематизуючи інформацію про причини, події та обставини настання нещасних випадків та виникнення професійних захворювань, впевнено можна сказати, що так званий «людський фактор» присутній у формуванні причин майже 90% нещасних випадків.

   Уроджене почуття небезпеки в людини розвинене недостатньо й у ряді мотивацій її діяльності «безпека» стоїть на другому місці після «вигоди».

  Головним інструментом профілактики для страхових експертів Фонду є «слово», «партнерський зв'язок», «співпраця із страхувальником». Саме ці інструменти дають можливість донести до страхувальника та застрахованої особи сутність та важливість безпечної праці, закласти в їх дії, в організацію виробництва основні цінності культури охорони та гігієни праці. Змінити ...


всё...


Панахида за загиблими на виробництві та померлими від професійних захворювань


   22 квітня поточного року за ініціативою управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України в Дніпропетровській області в Cпасо-Преображенському кафедральному соборі (м. Дніпропетровськ) відбулася Панахида за загиблими на виробництві та померлими від професійних захворювань.

  В рамках Всесвітнього дня охорони праці, відповідно до Указу Президента України від 18.08.2006 №685/2006 „Про день охорони праці” та на виконання розпорядження голови обласної державної адміністрації від 16.04.2015 № Р-177/0/3-15 „Про підготовку та проведення у 2015 році Тижня охорони праці” на Дніпропетровщині з 21 по 28 квітня проходить Тиждень охорони праці. В 2015 році девізом Всесвітнього Дня охорони праці є – «Приєднуйтесь до формування превентивної культури охорони праці».
   За ініціативою управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України в Дніпропетровській області щороку, починаючи з 2006 року, у Храмі Преображення Господнього проводиться Панахида за загиблими на виробництві та ...

всё...


Потерпілі на виробництві Дніпропетровської області та переселенці із зони проведення АТО своєчасно отримали страхові виплати   Станом на 8 квітня поточного року щомісячні страхові виплати в сумі 88,2 млн. грн. потерпілим на виробництві та членам їх сімей (в разі втрати годувальника) виплачені в повному обсязі.
Також робочими органами виконавчої дирекції Фонду в Дніпропетровській області здійснено виплату щомісячних страхових виплат понад 3,9 тис. потерпілих на виробництві (членам їх сімей) – які тимчасово переїхали до регіону (переселенцям з Донецької та Луганської областей). Загальна сума таких виплат склала 5,3 млн гривень.

Довідково:
Страхові виплати в Дніпропетровській області отримують 39 482 потерпілих на виробництві (членів їх сімей) з них інваліди І групи – 325 осіб, ІІ групи – 2 173 особи, ІІІ групи – 19 494 особи.
У 2014 році витрати на відшкодування шкоди потерпілим склали 1 041,4 млн. грн.Категорії