Публикации за месяц: МАРТ 2016


Відбулася нарада в управлінні виконавчої дирекції Фонду в Дніпропетровській області

12.03.16


  11 березня поточного року в управлінні виконавчої дирекції Фонду в Дніпропетровській області під головуванням начальника управління Н.Братко відбулася нарада з питань фінансування страхових виплат переселенцям з зони АТО, складання фінансової звітності, передачі справ про страхові виплати до архіву та вирішення інших поточних питань щодо проведення страхових виплат потерпілим (членам їх сімей).
   В роботі прийняли участь перший заступник начальника управління, начальник відділу страхових виплат управління, головний бухгалтер управління, начальники відділів та спеціалісти з питань страхових виплат відділень, головні бухгалтери відділень.
   У своєму виступі начальник управління Н.Братко розповіла про основні підсумки роботи з питань виплати страхових виплат, оголосила про поточні питання, які потребують оперативного вирішення.
  Детальний аналіз в розрізі відділень та про методи вирішення поточних питань розповіли начальник відділу страхових виплат та головний бухгалтер управління, акцентувавши увагу на недоліки, які допущені в роботі.
   Окремо розглянуто питання призначення страхових виплат особам, які переміщуються з тимчасово окупованої ...

всё...


„Про стан виробничого травматизму та професійних захворювань на підприємствах установах, організаціях Дніпропетровської області у 2015 році”


  26 лютого поточного року під головуванням начальника управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України в Дніпропетровській області Н.І.Братко проведено нараду на тему „Про стан виробничого травматизму та професійних захворювань на підприємствах установах, організаціях Дніпропетровської області у 2015 році”.
   В нараді прийняли участь представники Головного управління Держпраці у Дніпропетровській області, Дніпропетровського обласного об’єднання профспілок, представники галузевих управлінь облдержадміністрації, керівники підприємств, страхові експерти з охорони праці робочих органів Фонду, інженери з охорони праці підприємств області (116 осіб).
   Відкрила нараду начальник управління ВД Фонду в Дніпропетровській області Н.Братко, яка розповіла про основні підсумки роботи робочих органів ВД Фонду за 2015 рік та шляхи вдосконалення системи соціального захисту потерпілих на виробництві, визначила найголовніші завдання робочих органів Фонду в цьому напрямку.
  Детальніше про стан виробничого травматизму та професійних захворювань на підприємствах, установах, організаціях Дніпропетровської області у 2015 році та проведену роботу доповіла ...

всё...


Категорії