Публикации за месяц: ЯНВАРЬ 2015


Участь фахівців Фонду у розширеній нараді з питань охорони праці ПАТ «Дніпровський металургійний комбінат ім.Дзержинського»

30.01.15


   29 січня 2015 року фахівці Фонду прийняли участь у розширеній нараді ПАТ «Дніпровський металургійний комбінат ім.Дзержинського» (м.Дніпродзержинськ, Дніпропетровської області) на тему „Підсумки роботи комбінату з питань охорони праці та промислової безпеки за 2014 рік та заходи з профілактики виробничого травматизму в 2015 році”.
   На нараду запрошено заступника начальника управління – начальника відділу профілактики виробничого травматизму – головного страхового експерта з охорони праці управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України в Дніпропетровській області Родкіну О.В., начальника відділу профілактики виробничого травматизму Волкового І.М. і страхового експерта з охорони праці Долганюк В.П. відділення виконавчої дирекції Фонду в м. Дніпродзержинську.
   Про проведену роботу з охорони праці та промислової безпеки, стану виробничого травматизму у 2014 році на ПАТ „ДМК ім.Дзержинського” виступив заступник директора технічного з промислової безпеки – начальник управління промислової безпеки Титаренко В.В. В докладі відмічено, що в 2014 році на комбінаті в ...

всё...


Проведено „круглий стіл” з представниками громадських організацій області


   21 січня 2015 року в управлінні виконавчої дирекції Фонду в Дніпропетровській області під головуванням начальника управління Надії Братко проведено „круглий стіл” з представниками громадських організацій інвалідів праці, потерпілих та сімей робітників загиблих на виробництвах Дніпропетровської області.
   Громадські організації представлені активістами від обласної ГО „МИР”, Тернівської міської ГО шахтарів-інвалідів, Криворізької міської ГО „Довіра”, профспілкових організацій незалежної профспілки гірників України в містах Марганці, Жовтих Водах, Першотравенську та Петропавлівському районі (всього 13 представників).
   В засіданні також взяли участь заступники начальника управління, начальники відділу страхових виплат управління, відділу медико-соціальних послуг та юридичного відділу управління.
Присутніх ознайомлено про здійснення страхових виплат та надання медико-соціальних послуг потерпілим на виробництві за 2014 рік, а також надано роз’яснення про зміни в законодавстві щодо призначення страхових виплат потерпілим у зв’язку з набранням чинності Закону України „Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування”.
   В ході зустрічі розглянуто основні положення та підписано Угоду про взаємодію і ...

всё...


Нарада в управлінні з начальниками відділень


   16 січня поточного року в управлінні виконавчої дирекції Фонду в Дніпропетровській області під головуванням начальника управління Н.Братко відбулася нарада із начальниками відділень виконавчої дирекції Фонду в Дніпропетровській області з порядком денним: „Вирішення поточних нагальних питань та обговорення Закону України „Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування”.
   На нараді розглянуто: стан виробничого травматизму та професійних захворювань на підприємствах області; зміни та доповнення функціонального програмного модуля «Відомість розподілу”.
  Окремо розглянуто питання застосування змін до загальних положень Законодавства про загальнообов’язкове державне соціальне страхування та зміни в Законодавстві щодо нарахування страхових виплат потерпілим на виробництві з 1 січня 2015 року.
    За підсумками наради прийнято ряд рішень, направлених на вирішення поточних нагальних питань, які потребують оперативного вирішення.







Категорії