З турботою про інвалідів праці.

05.12.16


   Від того, як суспільство ставиться до тих, кому з тих чи інших причин важко або неможливо самостійно подбати про себе залежить рівень цивілізованості цього суспільства.

3 грудня у всьому світі відзначається Міжнародний день інвалідів.

   Звичайно, цей день не можна називати святковим, проте він підкреслює необхідність досягнення забезпечення рівних прав інвалідів і їх участі в житті суспільства. Міжнародний день інвалідів - день підведення підсумків зробленого для цієї категорії громадян, аналізу фактичного становища людей з особливими потребами в суспільстві і визначення планів щодо поліпшення їх життєвого рівня.

   Одним з основних напрямів роботи Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України є турбота про тих людей, які в результаті отриманих ними на виробництві травм або професійних захворювань, стали інвалідами праці.

   На сьогодні робочі органи виконавчої дирекції Фонду в Дніпропетровській області опікуються майже 40 тисячами потерпілих та інвалідів внаслідок трудового каліцтва та професійного захворювання. З них ...


всё...


Нарада в управлінні із страховими експертами з охорони праці робочих органів виконавчої дирекції Фонду в Дніпропетровській області

24.11.16


   23 листопада 2016 року в управлінні виконавчої дирекції Фонду в Дніпропетровській області під головуванням начальника управління Надії Братко відбулася нарада із страховими експертами з охорони праці робочих органів виконавчої дирекції Фонду в Дніпропетровській області з порядком денним: „Про терміни та якість проведення розслідувань нещасних випадків та професійних захворювань протягом 10 місяців 2016 року. Характерні порушення вимог Порядку проведення розслідування та ведення обліку нещасних випадків, професійних захворювань і аварій на виробництві ”.

   З аналізом термінів проведення розслідування нещасних випадків на виробництві в розрізі робочих органів виконавчої дирекції Фонду в Дніпропетровській області виступила заступник начальника управління – начальник відділу профілактики виробничого травматизму – головний страховий експерт з охорони праці управління виконавчої дирекції Фонду в Дніпропетровській області Оксана Родкіна. У своєму виступі доповідач наголосила про дотримання термінів проведення розслідувань нещасних випадків, визначених Порядком розслідування та прийняття відповідних заходів щодо недопущення безпідставного затягування розслідувань.

   Також на нараді були проаналізовані характерні ...


всё...


Нарада управління виконавчої дирекції Фонду в Дніпропетровській області щодо підсумків роботи робочих органів за 9 місяців 2016 року.


   Управлінням виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України в Дніпропетровській області 02 листопада 2016 року під головуванням начальника управління Н.Братко проведено виїзну нараду на тему „Про підсумки роботи робочих органів виконавчої дирекції Фонду в Дніпропетровської області за 9 місяців 2016 року” на базі відділення виконавчої дирекції Фонду в м. Дніпродзержинському .

   В роботі наради прийняли участь начальники відділень та начальники відділів управління виконавчої дирекції Фонду в Дніпропетровській області.

   З доповіддю виступила начальник управління Братко Н.І.

  Під час проведення наради були висвітлені питання щодо обліку страхувальників та робота по забезпеченню погашення заборгованості до Фонду, надання медико-соціальних послуг потерпілим, додержання законодавства при відшкодуванню страхових виплат.

   Надія Іванівна доповіла про рівень виробничого травматизму та основні обставини i причини нещасних випадків, які сталися на підприємствах області у поточному періоді .

   За результатами роботи у поточному році та з нагоди ...


всё...


Виробничий травматизм: причини та шляхи його зменшення

06.10.16


    06 жовтня 2016 року під головуванням начальника управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України в Дніпропетровській області Н.І.Братко проведено нараду на тему „Виробничий травматизм: причини та шляхи його зменшення ”.
    В нараді прийняли участь:
начальник управління виконавчої дирекції Фонду в Дніпропетровській області Братко Н.І.,
начальник управління нагляду в промисловості і на об’єктах підвищеної небезпеки Головного управління Держпраці у Дніпропетровській області Маціяко В.В.,
заступник директора департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації – начальник управління трудових відносин, зайнятості населення та умов праці Петренко Ю.Л.,
страхові експерти з охорони праці робочих органів виконавчої дирекції Фонду в Дніпропетровській області;
представники департаментів облдержадміністрації: освіти і науки, агропромислового комплексу,
керівники та інженери служб з охорони праці підприємств області.
    Відкрила нараду начальник управління ВД Фонду в Дніпропетровській області Н.Братко, яка розповіла про стан виробничого травматизму та професійних захворювань на підприємствах, установах, організаціях Дніпропетровської області у ...
всё...


Нарада з начальниками (в. о. начальників) відділень виконавчої дирекції Фонду в Дніпропетровській області

19.08.16


   18 серпня поточного року відбулася наради з начальниками (в. о. начальників) відділень виконавчої дирекції Фонду в Дніпропетровській області „Про підсумки роботи робочих органів виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та профзахворювань України в Дніпропетровській області у І півріччі 2016 року”
В роботі прийняли участь начальники відділень та начальники відділів управління виконавчої дирекції Фонду в Дніпропетровській області.
   З доповіддю виступила начальник управління виконавчої дирекції Фонду в Дніпропетровській області Братко Н.І., яка наголосила про підсумки роботи робочих органів виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та профзахворювань України в Дніпропетровській області у поточному періоді
   За результатами роботи у першому півріччі 2016 року та з нагоди 16-річчя утворення Фонду подякою управління виконавчої дирекції Фонду в Дніпропетровської області від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України були відзначені трудові колективи відділень виконавчої дирекції Фонду в м. Кривому Розі, в м. ...

всё...Категорії